Náměstí 55 | Vranov nad Dyjí

  +420 777 886 206
info@babyhotelvranov.cz

Ubytování

Ubytujte se v hotelu s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete vy i vaše děti místo, kde se pobavíte a zároveň si odpočinete. Všechny pokoje máme rekonstruované s rozdílným designem. Každý pokoj je směřován k jistému stylu a barvě. Principem je pro nás především bezpečnost a přiměřená barevnost.

Check-in je v den příjezdu od 14,00 hod (v červenci a srpnu od 15,00 hod.) do 18,30 hod. Check-out v den odjezdu je do 10,00 hod. Možnost příplatku za posunutí check - out je 500,-Kč/pokoj v případě, že je to v daný den kapacitně možné. 

Čtyřlůžkový pokoj (+ přistýlka)

Pokoj pro malé námořníky

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) v středomořském stylu. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením (sprchový kout), LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětskou vaničku, vám rádi připravíme. 

Pokoj plný kouzelných víl a skřítků

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) pro malé víly a neposedné skřítky. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů, na základě předešlé domluvy, dodat. 

Tajemství lesních a lučních kamarádů

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) navozující klid luční a lesní čistoty. Děti zde objeví spousty broučků, berušek a dalších kamarádů. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů, na základě předešlé domluvy, dodat. 

Sluníčkový pokoj

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) prosluněný sluncem a teplem. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Součástí je samostatný balkon. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů, na základě předešlé domluvy, dodat. 

Pokoj pro malé indiány

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) pro malé indiány. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Součástí je samostatný balkon. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokoj,ů na základě předešlé domluvy, dodat. 

 

Pětilůžkový pokoj (+přistýlka)

Pokoj Safari

Příjemný pětilůžkový pokoj (+možnost přistýlky) ve stylu safari. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá, do pokojů na základě předešlé domluvy, dodat. 

Pokoj Klasik

Příjemný pětilůžkový pokoj (+možnost přistýlky) v klasickém hotelovém stylu. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, MINIKUCHYŇKOU, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů, na základě předešlé domluvy, dodat. 

Všechny pokoje jsou situovány do klidné části s výhledem na údolí řeky Dyje, nad níž se honosí Vranovský zámek. Některé z pokojů mají svůj balkon, zbývající mohou výhledu užívat na společné terase, popř. dvorku, který je obestavěný a nemusíte se obávat, že vám dítě vyběhne pod kola aut.