BabyLoto Karolínka je naším poděkováním pro ty, kdo nás navštívili. Vyhrát můžete 3 denní POBYT V BABYHOTELU KAROLÍNKA- Mlýn včetně snídaně a wellness( 2 dospělí + až 3 děti).

Každý ubytovaný má možnost ke konci pobytu vhodit ústřižek získaný na recepci do BabyLoto schránky, která je uzavřená a otevírá se jen v okamžiku slosovacího dne. Slosování probíhá v níže uvedených termínech. Každé slosování je nahráváno a celý průběh natáčen na video, které bude umístěno na youtube (odkaz bude umístěn ihned po natočení) a facebooku. Výherce je pak vždy kontaktován způsobem, který si sám zvolil a uvedl na druhé straně ústřižku.

Jak se mohu zaregistrovat? Získaný ústřižek si z druhé strany doplníte o:

-jméno a příjmení, pod kterým si přejete být zkontaktováni

-  kontakt (email nebo telefon)

uvést datum a číslo pokoje (to pro snadnější identifikaci v případě nečitelnosti údajů)

Vhozením slosovatelného ústřižku do BabyLoto Karolínka souhlasíte, v případě Vašeho vylosování, se zveřejněním údajů vyplněné v lístku včetně například čísla pokoje s datem ubytování, aby vše bylo transparetní i pro další hráče. To proto, abychom chránili Vaše osobní data, ale současně bylo zjevné, že výhry jsou opravdu vypláceny tak, jak jsme slíbili a sami hosté mají z pozice veřejnosti co největší možnost kontroly.

 

Z čeho nemusím mít obavy?

Vaše jakékoliv údaje či jméno a příjmení nás NEOPRAVŇUJE používat tyto data pro jakékoliv další sdělení reklamního charakteru či nabídek. Tedy to, co nás dnes většinově obtěžuje.  Evropa hloupne a my s ní. Nově musíme uvést jména pouze pod zkratkou do doby, než-li od dotyčného výherce získáme písemný souhlas se zveřejněním. Tedy prosíme za trpělivost, kdy uvidíte z počátku např. jen M.N, pokoj 103, datum 25.7.2016,  teprve až po obdržení souhlasu výhercem můžeme uveřejnit video z losování, to může mnohdy trvat i několik dní, než se nám podaří s výhercem spojit a získat souhlas...

Veškeré slosování pro rok 2018 a 2019 jsou vždy zveřejněna na našem Facebooku a to jakmile je získán souhlas výherce.

 

Termíny slosování pro rok 2020 jsou následné:  

31.5.2020  odkaz na slosování ZDE 

výherce tří denního pobytu zdarma se stává paní Klára Nováková s rodinou. Gratulujeme a těšíme se.

 

25.9.2020 -již proběhlé a je ke shlédnutí na našem Facebooku.

Vzhledem k přísnění podmínek ochrany o.údajů již nelze zveřejnit jméno. Prosíme tey o shlédnutí facebooku. Výherce je námi vždy zkontaktován.

 

Termíny slosování pro rok 2021

11.12.2020 losování pozastaveno

 nerpoběhlo z důvodu uzavření zařízení na základě vládních nařízení.

 

31.5.2021- Slosování pozastaveno:

  Vzhledem k otevření provozu  ve standardním režimu teprve před 6dny , tedy 24.5.2021 musíme toto slosování učinit 25.9.2021. Nezoufejte a nezlobte se na nás, že jsme hru pokazili. Ale každá hra potřebuje mít své hráče a tady jsme zkrátka nezabojovali, protože nás uzavřeli. Nicméně už nyní sbíráme každého z vás hostů, co jste k nám zavítali a to i v rámci dubnových režimu na krátkodobý pronájem. Tedy vzhůru k příštímu losování . A nezapomeňte, kdo hraje, ten nezlobí..... Pravda pravěká a lety ověřenáhappyslun.

 25.9.2021 prima zpráva,už zase frčíme

 -již proběhlé a je ke shlédnutí na našem Facebooku nebo odkazu ZDE

Vzhledem k přísnění podmínek ochrany o.údajů již nelze zveřejnit jméno. Prosíme tey o shlédnutí facebooku. Výherce je námi vždy zkontaktován

  

11.12.2021 

 -již proběhlé a je ke shlédnutí na našem Facebooku  nebo odkazu ZDE

Vzhledem k přísnění podmínek ochrany o.údajů již nelze zveřejnit jméno. Prosíme tey o shlédnutí facebooku. Výherce je námi vždy zkontaktován

 

 

Termíny slosování pro rok 2022

 

31.5.2022 -proběhlé

 výsledek můžete zhlédnout zde. Vzhledem k přísnění podmínek ochrany o.údajů již nelze zveřejnit jméno. Prosíme tey o shlédnutí facebooku. Výherce je námi vždy zkontaktován

25.9.2022

11.12.2022

 

 

 

 

Po zveřejnění slosování Vás do 3dnů zkontaktujeme , případně můžete sami zkontaktovat nás na tel. +420 777 886 206, nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , poznáte-li se na vylosovaném ústřižku. Dárkovým poukazem na výherní pobyt si můžete samozřejmě udělat radost sami, či darovat někomu jako dárek. Poukaz jde rovněž zkombinovat s jakýmkoliv jiným pobytovým balíčkem či pobytem u nás.