BabyLoto Karolínka je naším poděkováním pro ty, kdo nás navštívili. Vyhrát můžete 3 denní POBYT V BABYHOTELU KAROLÍNKA včetně snídaně a wellness( 2 dospělí + až 3 děti).

Každý ubytovaný má možnost ke konci pobytu vhodit ústřižek získaný na recepci do BabyLoto schránky, která je uzavřená a otevírá se jen v okamžiku slosovacího dne. Slosování probíhá v níže uvedených termínech. Každé slosování je nahráváno a celý průběh natáčen na video, které bude umístěno na youtube (odkaz bude umístěn ihned po natočení) a facebooku. Výherce je pak vždy kontaktován způsobem, který si sám zvolil a uvedl na druhé straně ústřižku.

Jak se mohu zaregistrovat? Získaný ústřižek si z druhé strany doplníte o:

-jméno a příjmení, pod kterým si přejete být zkontaktováni

-  kontakt (email nebo telefon)

uvést datum a číslo pokoje (to pro snadnější identifikaci v případě nečitelnosti údajů)

Vhozením slosovatelného ústřižku do BabyLoto Karolínka souhlasíte, v případě Vašeho vylosování, se zveřejněním jména v plné podobě, čísla pokoje s datem ubytování. To proto, abychom chránili Vaše osobní data, ale současně bylo zjevné, že výhry jsou opravdu vypláceny tak, jak jsme slíbili a sami hosté mají z pozice veřejnosti co největší možnost kontroly.

Příklad zveřejnění: Marie Nováková, pokoj 103, datum 25.7.2016

Z čeho nemusím mít obavy?

Vaše jakékoliv údaje či jméno a příjmení nás NEOPRAVŇUJE používat tyto data pro jakékoliv další sdělení reklamního charakteru či nabídek. Tedy to, co nás dnes většinově obtěžuje. 

Termíny slosování pro rok 2017 jsou následné:

31.5.2017     Toto slosování můžete shlédnout na  YouTube  nebo Facebooku.

25.9.2017      Toto slosování můžete shlédnout na YouTube nebo Facebooku

11.12.2017       Toto slosování můžete shlédnout na YouTube nebo Facebooku

 

 

Po zveřejnění slosování Vás do 3dnů zkontaktujeme , případně můžete sami zkontaktovat nás na tel. +420 777 886 206, nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , poznáte-li se na vylosovaném ústřižku. Dárkovým poukazem na výherní pobyt si můžete samozřejmě udělat radost sami, či darovat někomu jako dárek. Poukaz jde rovněž zkombinovat s jakýmkoliv jiným pobytovým balíčkem či pobytem u nás.