Každý z nás zažil situaci, kdy před dovolenou onemocní dítě  a nebo nám děti onemocní již na dovolené a máme ztíženou dovolenou, prožitky, špatnou náladu a stres. Právě pro tyto situace nabízíme možnost pojištění. Tedy nejen pro případ zrušení pobytu a proplacení storna, ale i pro případy, kdy onemocní kdokoliv z rodiny při pobytu. Naše pojištění v každé variantě akceptuje i onemocnění z důvodů covid 19. 

Veškeré základní  informace naleznetev základní nabídce pojištění

Pro úplný výčet zde uvádíme i kompletní všeobecné podmínky.

 

Nabídka druhů pojištění s vysvětlením: 

Máte možnost zvolit si úroveň pojištění. Jednotlivé úrovně Vám ve stručnosti popisujeme níže, pro detailní infomace klikněte na odkaz  (základní nabídka pojištění)

 

BASIC        

Kolik stojí: 4% z celkové ceny ubytování , spoluúčast je zde 20%.  Tedy na příkladu při dovolené za 10.000,-Kč mě stojí pojištění pro celou rodinu 400,-Kč. V případě nemoci vám bude proplacena částka bez 20% tedy 2.000,-Kč.

co obsahuje:  

1  pojištění nemoci kohokoliv z členů rodiny, kteří byli uvedeni při objednání dovolené.To samozřejmě platí i na covid 19 kohokoliv z rodiny.  Prima zpráva je, že k tomuto stačí nemoc jen jednoho člena a vzniká nárok na storno pro celou rodinu.To samozřejmě platí i na covid 19 kohokoliv z rodiny.  Dříve jsme se již setkali, že se nutili rodiny rozdělovat a vyjet alespoň druhý rodič se zbývajícími rodinnými příslušníky. Nic takové u této pojištovny není aplikováno  a jsme za to rádi.

co neobsahuje: pojištění pro případ onemocnění v době dovolené, jakékoliv škody, které způsobíte během pobytu (rozbitá televize, ztráta klíčů, poškození vířivky, poškození nábytku atd.)

 

 

STANDART         

Kolik stojí: 5% z celkové ceny ubytování , spoluúčast je zde 20%.  Tedy na příkladu při dovolené za 10.000,-Kč mě stojí pojištění pro celou rodinu 500,-Kč. V případě nemoci vám bude proplacena částka bez 20% tedy 2.000,-Kč.

co obsahuje:

1.     pojištění nemoci kohokoliv z členů rodiny, kteří byli uvedeni při objednání dovolené. Prima zpráva je, že k tomuto stačí nemoc jen jednoho člena a vzniká nárok na storno pro celou rodinu. To samozřejmě platí i na covid 19 kohokoliv z rodiny.  Dříve jsme se již setkali, že se nutili rodiny rozdělovat a vyjet alespoň druhý rodič se zbývajícími rodinnými příslušníky. Nic takové u této pojištovny není aplikováno  a jsme za to rádi.

2.       odpovědnost za škody v ubytovacím zařízení  (rozbitá televize, ztráta klíčů, poškození vířivky, poškození nábytku atd.) Výluka je jen u půjčovny kol, kdy se na toto pojištění nevztahuje.

co neobsahuje: pojištění pro případ onemocnění v době dovolené

 

 

OPTIMAL              

Kolik stojí: 6% z celkové ceny ubytování , spoluúčast je zde 20%.  Tedy na příkladu při dovolené za 10.000,-Kč mě stojí pojištění pro celou rodinu 600,-Kč. V případě nemoci vám bude proplacena částka bez 20% tedy 2.000,-Kč.

co obsahuje:

1.    pojištění nemoci kohokoliv z členů rodiny, kteří byli uvedeni při objednání dovolené. Prima zpráva je, že k tomuto stačí nemoc jen jednoho člena a vzniká nárok na storno pro celou rodinu. To samozřejmě platí i na covid 19 kohokoliv z rodiny.  Dříve jsme se již setkali, že se nutili rodiny rozdělovat a vyjet alespoň druhý rodič se zbývajícími rodinnými příslušníky. Nic takové u této pojištovny není aplikováno  a jsme za to rádi.

2.      odpovědnost za škody v ubytovacím zařízení  (rozbitá televize, ztráta klíčů, poškození vířivky, poškození nábytku atd.) Výluka je jen u půjčovny kol, kdy se na toto pojištění nevztahuje.

 

3.     nevyužitá dovolená. Tedy i v případě, že někdo z vás onemocní během dovolené a dostaví se k jakémukoliv zdrav.zařízení pro potvrzení, bude mu i přes setrvání na dovolené proplacena denně částka 1.000,-Kč za ztíženou dovolenou. 

co neobsahuje:  X, tato varianta obsahuje vše

 

Jak mohu zaplatit pojištění

  •  Vystavíme Vám při rezervaci objednávku, kde budou uvedeny všechny varianty s pojištěním i bez pojištění. Postačí uhradit částku uvedenou v objednávce dle toho, co zvolíte a automaticky se po připsání částky na Váš účet aktivuje pojištění. O tomto budete vyrozuměni emailem. K tomu je potřeba uvést v objednávce pouze jméno a příjmení všech, kdo se zúčastní pobytu. Pojištění se platí z celkové částky za pobyt, tedy množství členů rodiny cenu nezvyšuje. Ti, kdo čerpají zaměstnanecké fondy mohou tuto službu nárokovat jako součást pobytové ceny. 

 Modelové situace:

  • Máte uhrazeno požadovanou 1/2 zálohy a zrušíte v období, kdy spadáte pod 50% storna. Od nás obdržíte "stornofakturu", kde bude uvedena částka, kterou jste uhradili a celková částka za pobyt. Tuto "stornofakturu" spolu s potvrzením od lékaře zašlete online na pojišťovnu s uvedením svého čísla účtu, kam mají zaslat plnění. Plnění probíhá zhruba do 7 dní
  •  Máte uhrazeno požadovanou 1/2 zálohy a zrušíte v období, kdy spadáte již pod 100% storna. Na náš účet doplatíte zbývající částku. V okamžiku připsání částky se automaticky vystavuje "stornofaktura", kterou Vám zasíláme emailem. Tuto "stornofakturu"  spolu s potvrzením od lékaře zašlete online na pojišťovnu s uvedením svého čísla účtu, kam mají zaslat plnění. Plnění probíhá zhruba do 7 dní

Jak postupovat v případě nároky na plnění (zrušení pobytu, či způsobení škody)

  • V případě nedostavení se k pobytu je nezbytné uhradit zbytek dlužné částky za pobyt. Tím okamžikem Babyhotel vystaví "Storno fakturu" čímž potvrzuje skutečnost, že jste se sice nedostavili, ale plně jste doplatili pobyt a jste tedy oprávnění požadovat plnění z uzavřené pojistné smlouvy.  Tedy po vystavení této stornofaktury, kterou vám obratem zašleme emailem, přepošlete pojištovně (emailem, poštou, faxem atd.).  Uvedete své číslo účtu, případně adresu pro příjem hotovosti . U pojištovny se identifikujete pouze svým jménem a příjmením,rodným číslem a uvedením data pobytu kteréhokoliv účastníka z rodiny. To vše plně postačí k dohledání vaší pojistky. 
  • V případě způsobení škody je postup obdobný. Je nezbytné uhradit škodu při konci pobytu, kdy vám na tuto částku bude vystaven doklad. Ten postačí opět doručit na pojištovnu (opět jakkoliv, emailem, faxem, poštou).

Zde uvádíme kontaktní údaje na ERV pojištovnu, kde jste pojištěni. 

 Je vhodné vědět, že jste byli ubytování v Babyhotelu Karolínka, Vladimír Röss, IČ  686 55 436. Usnadní to rychlou orientaci operátorky. 

 


Web:   www.ervpojistovna.cz       Tel.: (+420) 221 860 860       E-mail:     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.