Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách Babymlýnu a Babyhotelu dle ubytování v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Vzhledem k umístnění obou zařízení, v jejíž bezprostředním okolí  (10m - 300m)  se nachází několik restaurací, si můžete zajít a vybrat z bohatého jídelního lístku, doplněného o obědové menu a večeře. Recepční ráda doporučí vhodné zařízení, s ohledem na Vaše gurmánské přání a potřeby. V Babyhotelu  je Vám po celý den k dispozici bar s alko a nealko nápoji, pochutinami a vinotékou v samoobslužném režimu. V Babymlýně pak máte možnost využít pochutin, kávy či nápojů a dezertů s obsluhou a posezením jak v restauraci, tak na venkovních terasách. V nejbližší době se zprovozní i restaurace, která bude přístupná pouze pro naše hosty obou zařízení. To proto, abychom zajistili komfort vám ubytovaným a mohli vařit zdravá, ale chutná jídla. laughing


 


Babyhotel-venkovní kuchyň pro letní období

U venkovního bazénu v uzavřeném traktu Babyhotelu je pro Vás k dispozici  venkovní kuchyň plně vybavená lednicí, sporákem, dřezem, nádobím, grillem, ale třeba i krbem.

Že jste už byli na pikniku v přírodě?  Tohle předčí vaše očekávání.  Uvařit si jídlo při koupání ve vyhřívaném bazénu, nebo zapojením celé rodiny do přichystání obědu a sníst si ho venku, to je nový zážitek v dnešní uspěchané době, na který nezapomenete. Navíc si levně vyřešíte vaše stravování v místě. Že nevíte co si sebou dovézt?  Vůbec nic. 50 m od hotelu máte k dispozici velké potraviny otevřené kromě neděle každý den.  

Zkuste tedy tradiční stravovací návyk a přípravu jídel po vzoru středomořských obyvatel. Ti, kdož zažili onu atmosféru, ujišťujeme, že i ona lahodná zvuková kulisa šumícího moře je u nás doladěna k dokonalosti  protékající řekou a splavy v meandrech Národního parku Podyjí.  Vekovní kuchyň je k dispozici od 15.března až do 15.října každého roku. V případě příznivějšího počasí je spuštěna i mimo tuto dobu.

 

  


V  Babymlýně mají zase unavení tatínci možnost využít oddechový koutek s kulečníkem a drinkem v ruce.laughing Děti opékat nad ohništěm špekáčky či jen tak si vychutnávat alko/nealko koktejly z naší restaurace.

venkovní odpocivarna       restauraceobcestvenivenkovniopekani    


Kvalitní moravská vína nám dodává Znovín, díky němuž můžeme v oáze klidu a pohody sledovat nezapomenutelný západ slunce z naší terasy. Dlouholetá zkušenost a vhodný výběr odrůd učiní z každého z vás na chvíli zkušeného someliéra. V případě zájmu zajistíme dovoz jakýchkoliv vín z vinného lístku tohoto vinařství. K dispozici máme vždy ty nejpopulárnější z nich nachystány pro vás.