Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách Mlýně a Babyhotelu Karolínka dle zvoleného ubytování v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. 

Během dne vám rádi připravíme křupavou pizzu, popřípadě využít nabídky pochutin, kávy či nápojů a dezertů, s obsluhou a posezením jak v restauraci, tak na venkovních terasách.

Menu obědů či večeří za zvýhodněné ceny jsou možné čerpat na účet hotelu. Detailní nabídku, či výběr aktuálního menu se zobrazí při procestu rezervace, kdy máte jedinečnou možnost zajistit si je za akční ceny platné pro danou rezervaci aktuální pro daný termín. 

 

P1011953 1366    restauraceobcestveni.jpg


Babyhotel-venkovní krb pro letní období

V uzavřené traktu Babyhotelu Karolínka (u venkovního bazénu) je pro Vás k dispozici krb. Zde si můžete užít grilování, zatímco zbytek rodiny si užívá sluníčka a koupání. A že nevíte co si sebou dovézt?  Vůbec nic. 10 m od hotelu máte k dispozici potraviny otevřené každý den. A při každé rezervaci je vám nabídnuta zvýhodněná cena pro MENU hotelové restaurace aktuální pro daný termín.  

 

Menu kynut knedlky     Menu veppalika    Menu lvance    Menu Rajsk

   


mlýně mají zase hosté možnost využít oddechový koutek s kulečníkem a drinkem v ruce s alko/nealko koktejly z naší restaurace.

venkovní odpocivarna           P1011733 1366


Kvalitní moravská vína nám dodává Znovín, díky němuž můžeme v oáze klidu a pohody sledovat nezapomenutelný západ slunce z naší terasy. Dlouholetá zkušenost a vhodný výběr odrůd učiní z každého z vás na chvíli zkušeného someliéra.