Vnitřní bazén Babyhotel 

Součástí našeho zařízení je vnitřní bazén. Tento bazének byl speciálně navržený pro ty nejmenší, kteří si vody užijí v láskyplné náruči svého rodiče. Zábavy si užije i starší bráška či sestřička, kteří zde mají maličké brouzdaliště vybavené těmi nejzajímavějšími hračkami. Je vyhřívaný. 

 vnitřní vyhřívaný bazén děti

Venkovní bazén Babyhotel

Letní dovolená s koupáním už neznamená jen zájezd k moři. Dopřejte si dovolenou s venkovním bazénem vybaveným systémem přírodního čištění vod.  Bazén je vybaven a odpočinkovou zónou s lehátky. Hloubka bazénu je 1,5 m a ubytovaní hosté mohou tento bazén využívat zdarma a neomezeně v rámci členství.

venkovnibazenbabyhotel

  

 

Masážní vana v Babyhotelu

Dopřáváte si rádi masáž a umíte si plnými douškami užívat chvilky, které jsou plné relaxace? Umocněte to s hydromasážní vanou. Hydromasážní vany jsou vhodné pro posílení duševní pohody a odplavení stresu, ale také mají pozitivní vliv na naše fyzické zdraví. Podporují krevní oběh, zpevňují pokožku, uvolňují svaly a zabraňují ukládání podkožního tuku. Najděte si chvíli, kdy budete relaxovat.                        

 

Swim spa Babymlýn

V Babymlýně jsme pro vás připravili swim-spa s finskou saunou a romantickým podmanivým prostředím kulturní památky. 

virivkababymlyn

 

"Venkovní" slaný vyhřívaný bazének Babymlýn

Proč venkovní a přesto je vnitřní? Bazének je v době hlavní sezony koncipován tak, aby se dalo přímo relaxovat na trávníčku a při slunění si užívat bazénku. Mimo  hlavní sezonu a horké dny je bazének temperovaný na 30st. a je v něm slaná voda , aby i děti, které jsou citilivější na chlor mohly užívat vodních radovánek bez starostí. Bazének je situovan u relaxačníchch zón uvnitř dvorního traktu a v nepřízní počasí je temperován po celé své ploše stěn. Opět tak, jako v Babyhotelu je koncipován rozměrově stejně, tedy první část brouzdaliště pro ty nejmenší. A protože je zbudován místo původních chlévů, tak sám o sobě je raritou zakomponovanou v kulturní památce.

venkovnibazen

 

Veškeré wellness zařízení včetně  venkovních bazénů jsou pouze pro členy v rámci členství a nemají zde přístup pro zajištění komfortu a hygieny  nikdo mimo ubytované Babyhotelu nebo Babymlýnu. Podmínky členství jsou  zde